Zwiastun polskiego filmu o księżach tak OSTRY, że zniknął z sieci po 24h! Mamy WIDEO!

Dystrybutor najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. „Kler” prezentuje pierwszy zwiastun produkcji, a w nim – przedstawicieli Kościoła katolickiego, którym nie jest obce absolutnie nic co ludzkie.

 

Życie polskiego kleru zostanie pokazane przez pryzmat losów trzech księży oraz jednego z arcybiskupów. Jeden z nich robi karierę w kurii w wielkim mieście, marząc o przeniesieniu do Watykanu. Drugi traci wiarę w swoich parafian, a trzeci ulega przyziemnym pokusom i nie zamierza z tego rezygnować.

Z kolei arcybiskup pławi się w luksusach i używa politycznych wpływów, by zbudować największe sanktuarium w Polsce. W tych rolach w kolejności: Jacek Braciak, Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz i Janusz Gajos.

Głównych bohaterów ma wiązać ze sobą tragiczne wydarzenie sprzed lat, z którego jak wierzą, zostali ocaleni boskimi siłami. Zwiastun filmu „Kler” zapowiada, że ich losy połączą się po raz kolejny, a to, co ich czeka, będzie miało ogromny wpływ na życie każdego z nich.

Poza tym morze alkoholu, pijackie imprezy, seks oraz duże pieniądze i jeszcze większa władza – to wszystko w połączeniu z polskim duchowieństwem zwiastuje ogromne kontrowersje. Zarzuty o „antykatolicką krucjatę” lub coś podobnego murowane.

/AntyRadio

 

Komentarze