Znamy kolejnego RYWALA POPKA! Ta gala KSW przejdzie do historii!

Paweł „Popek” Mikołajuw poznał rywala na KSW 45. Starcie tych zawodników przejdzie do historii, nikt nie spodziewał się takiego freak-fightu!

 

Rywalem rapera będzie najsłynniejszy polski świadek koronny – Jarosław Sokołowski, ps.Masa. Przeciwnik Popka od lat trenuje karate i judo. Regularnie ćwiczy.

Panowie wystąpią w kategorii „OPEN”, wszyscy zadają sobie pytanie „co z różnicą wieku?”, Masa odpowiada : „Wiek to tylko liczba, mam szansę się rozwijać, codziennie sporo trenuję, czuję, że jeszcze mogę pokazać na co stać emerytowanego gangstera – zawsze chciałem lać w jape”.

Nikt nie powinien przekreślać „Masy” ze względu na wiek. To będzie dobra walka, która zmieni oblicze KSW, poza tym nie zapominajmy, że Masa to nie jest celebryta z siłowni – to człowiek o ogromnym doświadczeniu w sportach walki. – powiedział współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Zobaczymy co pokaże, zdziwiłem się, ale nie boję się go. Oby wytrzymał ze mną chociaż rundę. A serio będzie fajna walka.” – powiedział Popek.

Co z wizerunkiem?

Masa wystąpi w specjalnej masce uniemożliwiającą identyfikację jego twarzy. Walka jest ewenementem w skali światowej – do tej pory żaden świadek koronny nie brał udziału w takim wydarzeniu.

To jest SuperExpress.pl – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂