Wyciekła SEKS taśma znanej prezenterki!

W sieci pojawił się filmik, którego bohaterką jest znana prezenterka telewizji publicznej. Gwiazda wyznała, że jest uzależniona od narkotyków i regularnie oddaje się za pieniądze wpływowym ludziom. Chodzi o 42-letnią Danę Borisową. W polskim internecie pojawiły się fałszywe informacje o rzekomych seks taśmach polskiej prezenterki TVP.

 

Dana Borisowa urodziła się w mieście Mozyrz na Białorusi, jednak w Rosji zdobyła ogromną popularność –  jest w ścisłej czołówce rozpoznawalnych, telewizyjnych osobowości. Prowadziła kilka programów a nawet rozebrała się dla PlayBoya.

Dana Borisowa w czerwcu 2015 roku wyszła za biznesmena, Andreja Tiszczenko. Para rozwiodła się po 8 miesiącach, niedługo później doszło do wybuchu seksskandalu.

Kobieta sądziła, że sytuacja może mieć bezpośredni związek z byłym mężem. Jednak zgubiła ona telefon w ośrodku odwykowym i ktoś to wykorzystał publikując intymne wideo.

Prezenterka wyznała, że uprawiała prostytucję :

– To była relacja, w której na pierwszym miejscu był zysk. Tak rozmawiałam z mężczyznami za pieniądze. Tak były spotkania, ale niewiele. Nie widzę powodu, dla którego miałabym to ukrywać – powiedziała. Zapytana o to, czy uprawiała seks za pieniądze, odpowiedziała: „tak”. Nie kryła również, jak nieprzyjemne było budzenie się rano obok obcego sobie człowieka. – Potrzebowałam pieniędzy. Nikogo nie okradłam, ani nie zabiłam – dodała.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ (KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze