REKORD sprzedaży koszulek z Ronaldo! Juventus w 24h zarobił…

Włochy i Turyn wciąż żyją transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu. Najlepszy klub na Półwyspie Apenińskim notuje rekordowe zyski związane ze sprzedażą koszulek Portugalczyka. Bez kibiców i popisów na murawie – podaje TVN 24

 

Wszystkie formalności związane z przenosinami CR7 z Realu Madryt dopięte zostały w poniedziałek. To wtedy piłkarz pojawił się w Piemoncie i został oficjalnie zaprezentowany. „Deal stulecia”, jak pisało się we Włoszech, zaklepany i ogłoszony został już wcześniej, bo w zeszłym tygodniu. Najtańsza 104 euro I to właśnie w miniony wtorek rozpoczął się boom na koszulki Juve z nazwiskiem Ronaldo.

Fanów nie odstraszyła cena trykotów, za które – w najtańszej wersji – zapłacić trzeba 104 euro. Jak podają włoskie media, Stara Dama w ciągu 24 pierwszych godzin po ogłoszeniu transferu zarobiła na koszulkach 54 mln euro. W dobę koszulek z nazwiskiem Portugalczyka sprzedano 520 tys. Dla porównania w całym 2016 roku kibice Juve kupili ich 850 tys., a liczba ta rozłożyła się na wszystkich graczy drużyny. 

/TVN24

Komentarze