„Obrzydliwe ekscesy Niesiołowskiego – zabawa jak u SZEJKÓW” Są NAGRANIA?

Nie ucichły echa zarzutów , które służby wiążą ze Stefanem Niesiołowskim.  Materialy wideo i zapisy rozmów telefonicznych to nie koniec – z prokuratury wyciekły zeznania prostytutek, z którymi miał się spotkać Niesiołowski. . 

Seksafera wybuchła po tym, jak Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzech przedsiębiorców, którzy mieli korzystać z „usług” polityka – ten miał załatwiać intratne kontrakty w zamian za finansowanie seksspotkań. Niesiołowski zaprzeczył tym oskarżeniom i zarzucił służbom, że to zmyślona sprawa, aby „przykryć” aferę z nagraniami Jarosława Kaczyńskiego .

Śledczy dysponują jednak zeznaniami prostytutek, z którymi miał się spotykać Niesiołowski”. – Przyjeżdżał jak do haremu. Nie miał nawet odruchu, żeby zostawić jakieś pieniądze ekstra – słowa jednej z kobiet cytuje „Super Express”.

Druga prostytutka wspomina, że polityk po spotkaniu pisał do niej, żeby oglądała go w telewizji.

Jeszcze inna kobieta podająca się w naszej redakcji za prostytutkę świadczącą usługi Niesiołowskiemu, twierdzi, że czasami polityk lubił się „ostro” zabawić w „dubajskim” stylu. „ Nie miał hamulców. A jak za darmo to korzystał jeszcze bardziej. Chyba kręci go władza. Raz trochę mnie pogryzł innym razem chciał spróbować „na szejka”.”

Kobiety spodziewały się „napiwków”, jednak ich prośby skończyły się zdecydowaną reakcją ze strony Niesiołowskiego i reprymendą biznesmenów, którzy opłacali spotkania.

„On by non stop to robił, jakby mógł”

Jak ustaliła Wirtualna Polska, biznesmeni którzy mieli „sprezentować” posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu prostytutki, mieli dostawać intratne kontrakty na dostawy do Zakładu Chemicznego w Policach. Żaden z nich nie był związany z branżą chemiczną

Przesadza, kur… Przesadza no, kur… Bez przesady, ja pierd… On to kur…, by non stop to robił, jakby mógł – irytował się jeden z biznesmenów. – Ale jaki on jurny jest, nie? – odpowiadał drugi. – to fragment rozmowy przedsiębiorców.

Komentarze