Nowe

PARALIŻ autostrady A1. Powód – CZARNA Wdowa.

Setki kilometrów korka, dziesiątki tysięcy kierowców i jeden powód – „Czarna Wdowa”. Autostrada A1 stanęła w miejscu. 

 

Kończący się dziś Summer Cars Party w Katowicach przyciągnął prawidzwe tłumy. Impreza nigdy wcześniej nie cieszyła się takim zainteresowaniem. Tegoroczna edycja gościła jednak prawdziwą perłę w koronie – „Czarną Wdowę”.

Pan Michał – pasjonat japońskich aut z niepewną przeszłością zaszokował całą motoryzacyjną Polskę – stworzył od zera projekt super samochodu – ze zgliszczy pokrytej rdzą blachy i grzyba na siedzeniach zrobił coś co dziś wywołało sensację.

”Wszyscy przychodzą oglądać moje auto, pytają, robią sobie zdjęcia. To auto budzi milion razy większe emocje niż Audi R8 czy inne tego typu auta. Nie ma osoby kto się za tym nie obejrzy. Cztery cylindry generują dźwięk wywołujący gęsią skórkę. Gdy przejeżdżam ludzie mają ciarki.” – mówi właściciel auta.

Rzeczywiście – jego unikatowy w skali świata egzemplarz robi wrażenie. Choć nie każdy podziela jego opinię.

”Zwykła Mazda mx5, nie wiem czym tu się podniecać. Służbowo mam Audi RS6.” – mówi Pan Witold – doświadczony prezes dużej spółki.

”Nigdy nie rozumiałem Michała. To auto i tak nie jest ciekawe. Dużo ryzykuje jeżdżąc nim. Ja zawsze wolę trzymać swoją Alfę na lawecie. – mówi znajomy pasjonata Pan Paweł – człowiek seksu i biznesu, przez jednych ceniony, inni mówią, że to zwykły zboczeniec i oszust.

”Michał przyćmił moją wizytę” – denerwuje się Pani Karolina – (jeszcze nie) znana blogerka. Złośliwi twierdzą, że tak naprawdę znany będzie jej biust.

”Mnie to w ogóle nie obchodzi – ten cały zlot to raczej kupa złomu. W swoim garażu mogę organizować zloty. Oczywiście jeśli tylko znajdę kluczyki do wszystkich aut.” – kwituje Pan Konrad.

 

Szczecin:SKATOWAŁ dziewczynę – kopał po twarzy i żebrach! WIDEO!

Jak poinformowała sama poszkodowana – Weronika Ciołek, została brutalnie pobita przez Jacka S.Kobieta była kopana po żebrach  i twarzy. O sprawie pani Weronika poinformowała w zamieszczonym na Facebooku filmiku. Wideo do obejrzenia na profilu Pani Weroniki.

 

 

Gdańsk: POBILI starszego człowieka! Wideo transmitowali na żywo.

W piątek rano policja dostała zgłoszenie o pobiciu, do którego miało dojść w Gdańsku. Sprawcy oszczędzili funkcjonariuszom fatygi, publikując nagranie w internecie.
Opublikowali dowody świadczące przeciwko nim. W czwartek na kanale Youtube prowadzonym przez kilku młodych mężczyzn pojawiło się nagranie pokazujące pobicie starszego człowieka – poinformował portal O2.pl

Gessler z prostytutkami! Zdjęcia.

Już we wrześniu startuje „Ameryka Express”. Jedną z gwiazd produkcji została Lara Gessler. W rozmowie z „Super Expressem” córka znanej restauratorki zdradziła, dlaczego w podróż po Ameryce Południowej zabrała przyjaciela, a nie mamę – informuje SuperExpress.

 

Lara Gessler jest jedną z uczestniczek nowej edycji show TVN „Ameryka Express”, który jest kontynuacją głośnego „Azja Express”. Mistrzyni cukiernictwa, menadżerka restauracji Słodki Słony i pisarka do Ekwadoru i Peru zabrała swojego przyjaciela, Piotra Sałatę. Mężczyzna jest stylistą i projektantą mody. Czy czuwał nad stylizacjami koleżanki? Dlaczego w tak daleką podróż Lara Gessler nie zabrała słynnej mamy, Magdy Gessler, bądź męża? Obejrzyjcie wideo!

OBRZYDLIWA rozmowa pedofila z 13-LATKĄ! Zdjęcia!

Dziś(środa) wieczorem pani Paulina z Bydgoszczy zgłosiła na policję sprawę pedofila – podając się za 13 latkę wdała się w rozmowę w sieci. Mimo zgłoszenia sprawy funkcjonariusze mieli odmówić wszczęcia postępowania. Prosimy o udostępnianie tego artykułu.Autor obrzydliwych wiadomości to niejaki Władysław B. Poniżej screeny :

„WYSR*ŁEM się na Jezusa” Zdjęcia. Policja szuka sprawcy.

We wtorek w sieci głośno zrobiło się o profilu „Beka z Powstania Warszawskiego” na Facebooku. Użytkownicy masowo zgłaszają sprawę na policję, twórca zapewnia, że to satyra.

 

Autor treści wyśmiewa Powtanie Warszawskie i katolików, publikował zdjęcia polskiej flagi w sedesie czy krzyża w jak twierdził „gównie”. Ponadto opublikował liczne memy szydzące z patriotycznej postawy, aczkolwiek w sposób rzeczywiście satyryczny choć mogący krzywdzić powstańców.

Cała sytuacja według autora jest prowokacją i w zasadzie to tak wygląda – klasyczny bait. Jak widać zadziałał.

 

Nadciąga Thekla. Możliwe nawet TRZĘSIENIA ZIEMI.

Przed samym weekendem pogoda nagle się zmieni. Gwałtowne burze i długie ulewy spodziewane są w całej Polsce. Drastycznie obniży się też temperatura – ostrzegają synoptycy. Lokalnie możliwe są gradobicia i nawałnice a nawet trzęsienie ziemii. To przez niż Thekla – informuje WP.pl

 

Już w czwartek na Podkarpaciu możliwy jest deszcz i burze, podczas których wiatr będzie osiągał prędkość nawet 80 km/h.

Piątkowe uderzenie
W piątek wciąż będzie upalnie i duszno (od 25 st. C na Pomorzu do 32 st. C na Opolszczyźnie Śląsku i Podkarpaciu). Po dotarciu nad Polskę frontu burzowego porywy wiatru mogą sięgać 100 km/h, a ulewy będą tak silne, że prognozowana średnia opadów na piątek w wielu regionach to 40 l/mkw.

Uwaga! Najintensywniejsze zjawiska burzowe z porywistym wiatrem wystąpią w pasie od Pomorza i Warmii, przez Wielkopolskę, Kujawy, Łódzkie i zachodnie Mazowsze po Dolny Śląsk, Opolszczyznę i Śląsk po południu, kiedy temperatura będzie najwyższa” – alarmują w ostrzeżeniu dla Wirtualnej Polski synoptycy z Biura Prognoz Cumulus. Dodają, że prognoza położenia linii frontu na piątkowe godziny popołudniowe może jeszcze ulec zmianie.

Agnieszka Harasimowicz z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB dodaje, że groźnych zjawisk spodziewać się trzeba także w nocy z piątku na sobotę.

„Najgwałtowniejsze burze będą w strefie zbieżności, zwanej również ‚rózgą burzową’, która utworzy się na przedpolu frontu chłodnego. W ciągu dnia strefa ta przebiegać będzie od Pomorza Wschodniego i Warmię, przez centrum, po Śląsk i Małopolskę, a w nocy przemieści się na wschód” – wyjaśnia ekspertka w komentarzu pogodowym.

Podobna sytuacja pogodowa miała miejsce w Wenezueli, gdzie następnie wystąpiły gwałtowne trzęsienia ziemi :

Jak poinformował TVN24 :

Trzęsienie ziemi było odczuwalne w stolicy Wenezueli – Caracas. Jak podał minister spraw wewnętrznych Nestor Reverol, przechyliło się pięć ostatnich pięter wieżowca znanego jako „Torre de David”, który ma 45 kondygnacji. Budynek jest opuszczony od 1994 roku.

Mieszkańcy nadmorskiego miasta Cumana, stolicy stanu Sucre, twierdzili, że wstrząsy były długie i przerażające. Wielu w popłochu wybiegło na ulice, obawiając się również wstrząsów wtórnych.
– Położyłam się do łóżka, oglądałam wiadomości w telewizji i nagle moje łóżko zaczęło się ruszać, jakby było zrobione z wody – opowiadała Elia Sanchez z Cumany. – Musieliśmy zbiec z dziewiątego piętra. Wydawało się, że to się nigdy nie skończy – dodała.

Guma z zużytych opon może pomóc ograniczyć skutki trzęsień ziemi
Inna mieszkanka miasta, Rosymer Rodriguez, zaznaczyła, że nie widziała żadnych większych zniszczeń, jednak ludzie byli przestraszeni.

Wstrząsy były odczuwalne również w sąsiedniej Kolumbii, także w jej stolicy – Bogocie.
– Był moment paniki, myśleliśmy o najgorszym – powiedziała 29-latka z Bogoty Jimena Valencia.
Ziemia zatrzęsła się w pobliskich krajach wyspiarskich, między innych w St. Lucii i Trynidadzie i Tobago. W tym drugim popękały budynki, zniszczeniu uległy też samochody, na które zwalił się gruz. Wystąpiły również przerwy w dostawie prądu, a w Port of Spain, stolicy Trynidadu, powstały korki uliczne.

Geofizyk USGS Jessica Turner z rozmowie telefonicznej z agencją informacyjną Reutera podkreśliła, że niektóre wstrząsy mogły być słabsze, ponieważ wystąpiły na znacznej głębokości.
– Trzęsienie o magnitudzie 7.3 powoduje zniszczenia, zwłaszcza w tym rejonie świata budynki są zagrożone. Ziemia jest zdolna do pochłonięcia części energii, jednak podczas trzęsienia o magnitudzie 7.3 produkuje jej dużo – dodała.”

 

/WP.pl, TVN24

PRZYPALAŁY dziewczynce głowę i POCIĘŁY ŻYLETKĄ! WIDEO! Policja szuka sprawców.

Dziś po południu jeden z użytkowników aplikacji Instagram opisał sprawę znęcania się nad dzieckiem – najprawdopodobniej rówieśniczki postanowiły „zabawić” się kosztem niewinnej koleżanki. Do sieci trafiło wideo na którym poniżają jedną dziewczynkę – m.in. petując jej na głowę. Sprawa została zgłoszona do organów ścigania.

Wideo: