Negocjator Policyjny Loranty DORADCĄ MORAWIECKIEGO! „Ma ukryć jego mafijne powiązania”

Były negocjator policyjny Dariusz Loranty zostaje powołany na doradcę premiera ds. specjalnych … oficjalnie.

 

Dariusz Loranty to znany policyjny negocjator  – pierwowzór postaci Gebelsa z filmu „Pitbull”. Był czołową postacią kryminalną III RP. Teraz sięga po niego Morawiecki. Oficjalnie Loranty ma za zadanie współprowadzić rządowe negocjacje, jak choćby możliwą renegocjację zakupu systemów rakietowych Patriot.

 

Ciemne interesy w tle …

Nasz informator przekazał jednak, że Loranty owszem ma pracować dla premiera, ale jego zadania będą zupełnie inne… Pan Dariusz ma z racji swoich szerokich znajomosci w różnych, także ciemnych kręgach pomóc Morawieckiemu w ukrywaniu jego majątku i zacieraniu, jak podaje źródło, szemranych interesów byłego prezesa BZ WBK. Jego rola w rządzie to także próba uniezależnienia się od decyzji Kaczyńskiego – Loranty będzie „szarą eminencją” rządu.

Znamy także możliwe wynagrodzenie byłego negocjatora – oficjalne 11 tys złotych netto plus ewentualne premie. Natomiast nieoficjalnie premier ma zapłacić z własnej kieszeni ponad milion złotych rocznie. Wszystkie przekazane informacje nasze źródło nagrało w biurach kancelarii premiera.

Do sprawy odniósł się sam Loranty oraz Kancelaria Premiera :

„Nie potwierdzam ani nie dementuję sprawy – każdy ma prawo się rozwijać” – powiedział były negocjator Wydziału ds. Terroru Kryminalnego, aktualnie Redaktor Naczelny portalu Kryminalka.pl

„Kancelaria Premiera RP prowadzi politykę kadrową zgodnie z obowiązującymi przepisami.” – komentuje rzecznik

 

 

/Alicja Tusk

 

To jest SuperExpress.pl – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂