Naćpany Polak staranował 5 aut. Uciekał nago! ZDJĘCIA!

W belgijskim Bierbeek naćpany Polak staranował 5 aut, a następnie próbował nago uciec z miejsca zdarzenia. Prowadzona przez mężczyznę ciężarówka wjechała m.in. w furgonetkę i autobus przewożący ludzi. W sumie rannych zostało 9 osób. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia myśleli, że roznegliżowany mężczyzna… uciekł z oddziału psychiatrycznego.

 

 

O niecodziennej sytuacji informują belgijskie media. Do zdarzenia doszło w piątek, a jego sprawcą był 27-letni Polak znajdujący się pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna pędził ciężarówką przez Bierbeek. Jak informuje nieuwsblad.be, mężczyzna siał spustoszenie na drodze. Zderzył się z furgonetką, autobusem i samochodami osobowymi. Niektóre z nich miały wpaść do kanału. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, powołując się na belgijskie media, w sumie 9 osób miało odnieść obrażenia.

Do najdziwniejszego miało dopiero jednak dojść. Otóż gdy ciężarówka zatrzymała się, wybiegł z niej 27-letni Polak. Mężczyzna był nagi i zaczął uciekać. Przybyli na miejsce policjanci myśleli, że to uciekinier z oddziału psychiatrycznego. 27-latek trafił do szpitala. Jak informują belgijskie służby „nie został aresztowany, ale nie jest też wolny”. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie on zmuszony do leczenia odwykowego.

Komentarze