KONIEC ROZENEK! Przesadziła!

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji „Azji Express”. Producenci muszą błyskawicznie znaleźć gospodarza najdroższego show stacji.

Format „Ameryka Express” to hit TVN-u. Według statystyk Nielsen Audience Measurement i portalu wirtualnemedia.pl, trzecią edycję średnio oglądało 1,53 miliona osób – o 310 tysięcy więcej, niżeli dwa poprzednie sezony. W czasie emisji programu TVN jest drugą stacją na rynku w grupie komercyjnej 4+ oraz liderem w grupach 16-49 i 16-59.

Format od początku prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak po trzeciej edycji, zatytułowanej „Ameryka Express” (wcześniej „Azja Express”), gwiazda zrezygnowała z posady. Wakat sprawił, że zaczęły się spekulacje, kto zostanie gospodarzem najdroższego programu TVN-u.

W jednym z wywiadów Woźniak-Starak zasugerowała, że w tej roli sprawdziłaby się charyzmatyczna Małgorzata Rozenek. Stacja zaczęła nawet negocjacje z celebrytką i jej mężem, jednak kwota, którą zażyczyła sobie „Perfekcyjna pani domu”, była zbyt wysoka.

– Z Małgorzatą i Radosławem nie udało się dogadać w kwestiach finansowych, więc teraz trwają poszukiwania innych kandydatów – mówi nam osoba z związana z produkcją show.

Biorąc pod uwagę, że program notuje świetne wyniki oglądalności, można przypuszczać, że wiele gwiazd zabiega o ten angaż. Producenci mają już jednak swoje konkretne typy.

– Biorą pod uwagę przede wszystkim Huberta Urbańskiego i Michała Mikołajczaka. Obaj mają doświadczenie w realizowaniu reality-show w trudnych warunkach. Zarówno jeden, jak i drugi wygrał „Agenta”. Decyzja musi zapaść niebawem. W kwietniu rozpoczynają się zdjęcia do programu – mówi informator Wirtualnej Polski.

Komentarze