Dramat Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek! STRACILI…

Miesiąc temu spółka Vabun w której udziały ma Radosław Majdan zadebiutowała na giełdzie. Producent, którego współwłaścicielem i twarzą jest piłkarz, zrobił furorę. Cena akcji wzrosła 130 proc. na dzień dobry i 50 proc. kolejnego dnia. Wartość spółki szybko jednak spadła – informuje SuperExpress.

Czytaj także: Lewandowska robi LODA Robertowi! ZDJĘCIA!

Miesiąc temu można było kupić akcje Vabun po 1,86 zł. Każdy, kto wtedy postawiłby 10 tys. zł, już dwa dni później mógł mieć na koncie maklerskim ponad 44 tys. zł. Na szalonym wzroście notowań zyskał przede wszystkim sam Majdan, który ma 1,6 mln akcji, a więc blisko jedną trzecią wszystkich udziałów w spółce. Ich wartość wzrosła z 3 do blisko 13 mln zł w szczytowym momencie (gdy jedna akcja wyceniana była nawet na 8,25 zł).

Niemal tak szybko, jak zarobił pieniądze na giełdzie, musiał pogodzić się z ich stratą. A przynajmniej w większej części. Wartość akcji celebryty i początkującego biznesmena spadła w nieco ponad tydzień z 13 do 6 mln zł i do teraz utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie.

Prezes Majdan nie przejmuje się jednak ostatnimi zawirowaniami i krótkotrwałą euforią. Sugeruje, że prawdziwą wartość firmy bardziej odzwierciedla 8 zł z pierwszych dni po debiucie niż obecnych niewiele ponad 3 zł.