A jednak TRANSFER! Kluczowa decyzja Lewandowskiego!

Wydaje się, że transferowa saga z udziałem Roberta Lewandowskiego w najbliższych miesiącach nieco ucichnie. Bayern Monachium pod żadnym pozorem nie chciał sprzedać Polaka, który pogodził się z pozostaniem w klubie z Bawarii. Nie oznacza to jednak, że całkowicie porzucił swoje plany. Napastnik podjął ważną decyzję w kontekście swojej przyszłości.

 

Jak informuje SuperExpress :

Wydawało się, że odejście „Lewego” z Monachium jest tylko kwestią czasu. Ale wyraźne weto postawili włodarze Bayernu, o czym ostatnio mówił nawet sam Uli Hoennes. – Mogliśmy sprzedać Lewandowskiego za 150 mln euro tego lata, ale na tej pozycji mamy jeszcze tylko Sandro Wagnera. Jego agent chciał umówić się ze mną i z Kalle na rozmowę jakieś pięć razy. Odpowiedziałem mu, że będę miał czas dopiero drugiego września o 14:30 – powiedział Niemiec.

Z decyzją o pozostaniu w Bayernie miał pogodzić się również sam Lewandowski, co przyznawał trener Bawarczyków, Niko Kovac. Wiele wskazuje na to, że już za parę miesięcy cała karuzela spekulacji ruszy na nowo. Jak donosi Sky Sports Polak postanowił przedłużyć swój kontrakt z Pinim Zahavim.

Napastnik zatrudnił izraelskiego menedżera w lutym, po tym jak rozstał się z Cezarym Kucharskim. Obecna umowa między piłkarzem, a agentem obowiązywała do 31 sierpnia tego roku. Panowie przedłużyli współpracę do 2020 roku, co może być sygnałem, że Lewandowski nie porzucił swoich planów transferowych.

/SuperExpress, SE.pl

Komentarze